marry 16

Rada pro moji starou tv kterou bych chtěl aby znovu jela

OVP Orava CTV 283 Stereo televize Dobrý den lidi mám takový problém. Mně na tv blbne obraz a to tak že když zapnu tv tak chvíli běží úplně normálně ale až tak za 5 minut začne se obraz posunovat až úplně zmizí a s černá obraz při posunování . Tak se ptám jestli to má cenu opravovat nebo v čem je chyba dík za odpovědi :).

Nejlepší odpověď
brillant

Vzhledem ke stáří, nutnosti používat set top box, spotřebě elektřiny (příkonu), životnosti bych o opravě vůbec neuvažoval. Opravíš jedno porouchá se další.

Další odpovědi
iceT

Zajet někam do servisu,popsat problém,možná vzít i tv s sebou.Oni ti buď hned řeknou,v čem je zakopaný pes a nebo to napřed někdo rezebere a posléze ti sdělí kolik bude stát oprava,a jestli to vůvec má smysl opravovat.Některé tv už vůbec do opravy neberou-moje zkušenost.