LysoňXXX

Rada o převedení čísla..

Máte někdo zkušenost s převedením mobilního čísla? Jde mi o to, jestli po převedení čísla mi zůstane stávající „stará“ SIM a na ní uložených kontaktů. Nebo budu muset užívat novou kartu? Je to z vodafone na oskartu. Obě předplacené a oskarta je pod vodafonem..

Nejlepší odpověď
Hamon

Snad každý telefon má možnost kopírovat kontakty a spol. ze SIM karty do telefonu a naopak.

Další odpovědi
anonym

Pokud by ti operátor (Vodafone) měnil SIM, nech si zrovna vrámci výměny přetáhnout obsah SIM na novou – je to ´zdržení´ cca 2 minuty a zdarma (nedávná zkušenost).

Mc Merkurion

ne,dostaneš jinou,ale jinak jak radí Hamon,dej si to do telefonu…