venous

rada ke sportu – který z těchto – hokejbal ,lakros , americký fotbal

abych Vás uvedl do mé situace mám volný čas který bych rád nějak využil než seděním před počítačem dlouho jsem přemýšlel mezi různými sporty a vybral jsem si tyto 3 1) lakros 2)hokejbal 3) americký fotbal
tyto sporty by mě bavily , jistě bych pro ně měl motivaci a v plzni jsou všechny dostupné. Má nevýhoda je že sem žádný z těchto sportů nikdy nehrál ,ale rád bych se je naučil .Je mi 13 let ,není to ani na jeden pozdě ? Má výhoda je že bych tyto sporty zvládnul fyzicky tak i psychicky … rád bych se Vás tedy zeptal který sport by byl nejvýhodnější který se Vám zdá dobrý kolik by tak stála investice a kolik by každý z těchto sportů stál času ?Jestli jsou potřebné ještě nějaké údaje , rád doplním

Mé důvody proč jsem si vybral tyto sporty .

  1. lakros : fajnový sport shlédl jsem hodně videi , líbí se mi hlavně že tam je dost pohybu a zajímavé přihrávání a střely na branku s holemi, celý ten sport je zajímavý a jen tak nikdo ho nehraje .

2)hokejbal : když sem byl malý nevěděl jsem co chci pořádně za sport furt jsem vybíral a až v osmi letech jsem si uvědomil , že je pozdně na lední hokej sami mi to řekli že bych s bruslením nestíhal ty ci začli v 5 letech a tak jsem si myslel že když není u hokejbalu bruslení tak že bych to mohl zkusit je to hodně podobné hokeji .

  1. americký fotbal : rychle běhám a řekl bych že postavou bych se do tohoto sportu taky hodil , je to tvrdý agresivní sport s tím bych neměl problém vlastně to se mi na to i docela líbí „jak se hráči snaží sundat toho s míčem“ navíc je to sport kde by se lépe vypracovala postava než u ostatních aspoň myslím … Děkuji za vaše odpovědi a rady cokoliv není problém dopsat nebo klidně napište zprávu na profil díky ;)

Doplňuji:
venny : na florbal sem taky myslel jenže já hraju víc agresivněji už sem florbal hrál ale je to bezkontaktní sport narozdíl od hokejbalu kde máte chrániče a každou chvíli do sebe narážite

Nejlepší odpověď
Drap

Vybrat musíš především ty sám. Pokud bych byl v pdobné situaci volil bych jistě lakros. Už jenom z těch důvodů. že je to u nás mladý rozvíjející se sport.

Další odpovědi
Vennny

Lakros by byl určitě zajímavej. Každopádně když máš jako jednu z možností hokejbal, tak by mě napadá florbal. Sám jsem ho asi rok hrál a pořád hraju s kámoši. Ohledně ceny je na tom nejlíp a hokejbalu je celkem podobnej 🙂
Doplňuji:
Omlouvám se za to „by“, samozřejmě tam nemá co dělat