Avatar uživatele
venous

rada ke sportu – který z těchto – hokejbal ,lakros , americký fotbal

abych Vás uvedl do mé situace mám volný čas který bych rád nějak využil než seděním před počítačem dlouho jsem přemýšlel mezi různými sporty a vybral jsem si tyto 3 1) lakros 2)hokejbal 3) americký fotbal
tyto sporty by mě bavily , jistě bych pro ně měl motivaci a v plzni jsou všechny dostupné. Má nevýhoda je že sem žádný z těchto sportů nikdy nehrál ,ale rád bych se je naučil .Je mi 13 let ,není to ani na jeden pozdě ? Má výhoda je že bych tyto sporty zvládnul fyzicky tak i psychicky … rád bych se Vás tedy zeptal který sport by byl nejvýhodnější který se Vám zdá dobrý kolik by tak stála investice a kolik by každý z těchto sportů stál času ?Jestli jsou potřebné ještě nějaké údaje , rád doplním

Mé důvody proč jsem si vybral tyto sporty .

  1. lakros : fajnový sport shlédl jsem hodně videi , líbí se mi hlavně že tam je dost pohybu a zajímavé přihrávání a střely na branku s holemi, celý ten sport je zajímavý a jen tak nikdo ho nehraje .

2)hokejbal : když sem byl malý nevěděl jsem co chci pořádně za sport furt jsem vybíral a až v osmi letech jsem si uvědomil , že je pozdně na lední hokej sami mi to řekli že bych s bruslením nestíhal ty ci začli v 5 letech a tak jsem si myslel že když není u hokejbalu bruslení tak že bych to mohl zkusit je to hodně podobné hokeji .

  1. americký fotbal : rychle běhám a řekl bych že postavou bych se do tohoto sportu taky hodil , je to tvrdý agresivní sport s tím bych neměl problém vlastně to se mi na to i docela líbí „jak se hráči snaží sundat toho s míčem“ navíc je to sport kde by se lépe vypracovala postava než u ostatních aspoň myslím … Děkuji za vaše odpovědi a rady cokoliv není problém dopsat nebo klidně napište zprávu na profil díky ;)

Doplňuji:
venny : na florbal sem taky myslel jenže já hraju víc agresivněji už sem florbal hrál ale je to bezkontaktní sport narozdíl od hokejbalu kde máte chrániče a každou chvíli do sebe narážite

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Beer4Real před 3707 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Vybrat musíš především ty sám. Pokud bych byl v pdobné situaci volil bych jistě lakros. Už jenom z těch důvodů. že je to u nás mladý rozvíjející se sport.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Vennny

Lakros by byl určitě zajímavej. Každopádně když máš jako jednu z možností hokejbal, tak by mě napadá florbal. Sám jsem ho asi rok hrál a pořád hraju s kámoši. Ohledně ceny je na tom nejlíp a hokejbalu je celkem podobnej 🙂
Doplňuji:
Omlouvám se za to „by“, samozřejmě tam nemá co dělat

Upravil/a: Vennny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek