Rada bych uz dnes poprala ke zlatu : Arymu , Dr. Axlovi , Chudstovi .. , ( aby me nekdo nepredbehl ) ! 🙂 .. ale i

osatnim , kteri na zlato jeste cekaji ( ale jen , co se panu tyce ) – damy prominou. 🙂 -iv-
P.S. Prala jsem podle abecedy , abych byla spravedliva ) 🙂

  • iv-

Nejlepší odpověď
Berušinka

Tssss =D =D =D

Další odpovědi
anonym

To vypadá jako bys už fakt chtěla utéci.
Anebo je to jen tak prudká touha být za každou cenu první?
Doplňuji:
Ad chudst, bravo, tentokrát jsi to řekl i za mne,
(možná s nepatrnými nepřesnostmi, co do rejstříku odpovídání).

arygnoc

mi na to nečekáme.
my jsme zlatí už tak.

;)

chudst

Trdlo XD Promin, tohle jinak uz nemuzu rict :)

Sice dekuju, ale zkus s tim kdyztak prosim pockat, az to bude aktualni, coz jeste u me nekolik tydnu potrva, protoze v „Anketach a zabave“ se temer nevyskytuji a odpovidam vetsinou jen na otazky, ktere si odpoved dle meho zaslouzi, protoze jsou spravne. Takze holt to chce chvilku strpeni :) (Teda tolik za moji malickost, za arygnoca a pana doktora mluvit nemuzu.)