Ynat

Ráda bych si pořídila notebook Sony VAIO. Mohl by mi někdo říct názor na tuto značku? Je spolehlivá? Děkuji.

Odpovědi
ReHu

Já mám Sony VAIO, a už jsem ho 3× reklamovala. Budu posílat na 4.rekl.
Ale když jsem to konzultovala s kamarádem, který je v jiné firmě prodavačem, říkal, že zná jen 2 lidi, kteří VAIO reklamovali. Já kupovla u KASA.cz. K reklamacím se zatím staví dobře.
Takže soudím, že to je jako u všeho. Musíš trefit kus.

huxa

sony je kvalitní značka a i notebooky má velmi kvalitní. Má dokonce i dobré servisní pokrytí v ČR oproti applu. Ale cenově je také dražší, než stejné kusy od jiných firem (naštěstí méně než apple)