Neonka

Ráda bych si pořídila domů rostlinu, která by provoněla byt, nejraději jehličnan, nebo raději citroník nebo koření ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já bych volila ten jehličan, pravděpodobně smrček, teď před Vánoci by to bylo i dobré, měla by jste stromeček, např. stříbrný smrček v květináči, voněl by a ještě by jste si ho mohla nazdobit.

Další odpovědi
Terryle

My mívali doma cypřišek. Nevím přesně, jakej druh to byl, ale měl nádherně jasně zelenou barvu, měl nějakých možná 50 – 70 cm na výšku a když se pohladil, nádherně se rozvoněl. Vděčná rostlinka. Ale citlivá na chemii – mamka na něj jednou zapomněla, když sprejovala plíseň na zdi, cypřišek chytil zbytek par a za pár měsíců bylo po něm :o/

vlkoun

jedle bělokorá-hezký jehličnan i v zakrslém provedení, smaragdově zelené jehlice a jemně citrónová vůně.....sám ji mám doma sympatická rostlinka