ráda bych se zeptala

jak vysoké má iq jeden uživatel.Ale nejdřív se zeptám administrátorů jestli můžu,pak pro všechny zveřejním jméno člověka který píše sprosté emaily a uráží jiné

Nejlepší odpověď
kropitko

Ne vždy záleží jen na tom,jak má člověk vysoké IQ,záleží hlavně na výchově,na míře taktu,na toleranci a na spoustě dalších vlastnostech,který každý z nás má. Jen ne každý má těch kladných vlastností tolik,aby mu je ty záporné nepřebily.