panenka

Ráda bych poslouchala hudbu z počítače…

mamprosím dotaz nainstalovala jsem si na počítači mp3download s tím že bych si to někdy mohla pouštět písně jsem si tam zkopírovala a to do dokumentu a nedokážu si to vyhledat v dokumentech to nemám můžete mi poradit a není lepší mít nainstalované něco jinýho.tam jsem si mohla stáhnout 5 písní za den ted už mi to nejde vůbec.můžete mi někdo poradit s přesným postupem co dělat? jsem začátečnice ráda bych si stáhla písně do počítače dala do složky a kdykoliv pustila děkuji.

Nejlepší odpověď
k0Seek

Myslím, že nejlepší bude se na všechny tyto programy vykašlat a používat www.grooveshark.com