rada aby se partner vrátil,začal komunikovat, neustál roztržku velkou, odešel a nakýbloval si do bytu jiného za pár dní

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Tak rozhodně bych omezil komunikaci a nechal bych vše uklidnit. Přehnaná a zbrklá komunikace nic nevyřeší. P nějakém čase 7-14 dní bych možná zkusil promluvit si třeba u večeře a pokud se ozve dříve dělal bych rochu drahoty. Je potřeba si uvědomit že pro nikoho nejste samozřejmost a naopak ten druhý pro Vás také ne. Vstah by nikdy neměl mít formu "potřebujutě, jsi jen muj a nikam nesmíš" ale naopak co pro tebe mohu udělat a vážit si jeden druhého. Také pomáhá být si trochu vzácnější. Více Vám asi neporadim na těchto pár řádcích, musel bych znát více podrobností.

Další odpovědi:

potřebuji poradit co mam delat moje holka mne už jak říka nema rada a to proto že jsem jí celých 13let jen teápil pitím a pozdními příchody domu atd... to byla moje dlouhá puberte až do mých 33let jenže ted nepiju staram se o co to jen jde jsem do ní blázen jako snad do žádné jiné ve svém životě ale její chování je pro mne neunosné spí v drudém pokoji do kina jde jen s kamoškou prý to neví a na otazku jestli mne má ještě rada odpoví že se jí hnusímstím co si se mnou prožila asi se zabiju nemužu bez ní žít prosím porad

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.