Avatar uživatele
anonym

rada aby se partner vrátil,začal komunikovat, neustál roztržku velkou, odešel a nakýbloval si do bytu jiného za pár dní

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4782 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hondaprelud

Tak rozhodně bych omezil komunikaci a nechal bych vše uklidnit. Přehnaná a zbrklá komunikace nic nevyřeší. P nějakém čase 7–14 dní bych možná zkusil promluvit si třeba u večeře a pokud se ozve dříve dělal bych rochu drahoty. Je potřeba si uvědomit že pro nikoho nejste samozřejmost a naopak ten druhý pro Vás také ne. Vstah by nikdy neměl mít formu „potřebujutě, jsi jen muj a nikam nesmíš“ ale naopak co pro tebe mohu udělat a vážit si jeden druhého. Také pomáhá být si trochu vzácnější. Více Vám asi neporadim na těchto pár řádcích, musel bych znát více podrobností.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mode

potřebuji poradit co mam delat moje holka mne už jak říka nema rada a to proto že jsem jí celých 13let jen teápil pitím a pozdními příchody domu atd… to byla moje dlouhá puberte až do mých 33let jenže ted nepiju staram se o co to jen jde jsem do ní blázen jako snad do žádné jiné ve svém životě ale její chování je pro mne neunosné spí v drudém pokoji do kina jde jen s kamoškou prý to neví a na otazku jestli mne má ještě rada odpoví že se jí hnusímstím co si se mnou prožila asi se zabiju nemužu bez ní žít prosím porad

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek