ondra :)

Rád bych se zeptal zda je někde v České republice střední škola zaměřená na modeling.

Odpovědi
david22

modeling, čili modelování s plastelínou, nebo moduritem, mohou provozovat děti už v mateřské školce. Doufám, že jsem otázku pochopil dobře 🙂

Děda Louda

Poptej se nejlépe přímo u firem, kde s touto specializací najdeš také pracovní uplatnění. To jsou podniky zpracovávající kovy (slévárny, přesné lití) nebo třeba plasty.
Tam ti nejlépe poradí, jak získat potřebnou kvalifikaci. Mívají i svá školicí zařízení (učňáky).