slipknotak

Rád bych se dozvěděl Váš názor na mé básně

psal sem je asi před půl rokem možná víc byl sem na dně tak sem si vzal papír a napsal své pocity. http://liter.cz/Bas­ne/320135-view.aspx
http://liter.cz/Bas­ne/320216-view.aspx mají nějakou literární hodnotu ?

Nejlepší odpověď
anonym

Je to depresivni ! Nic takoveho nectu rada .. co takhle :
Lasko byvala , preji ti stesti ..
i kdyz jsi mi dala pesti …
ja uz mam lasku novou…
stale se mi honi hlavou …
a dal uz nevim. 🙂 Jestli ja take nemam .. , nebo nejsem ? Basnicke strevo. ? To druhe jsem tedy urcite .. ale to prvni ? Asi zmenim povolani. 🙂 -iv-

Další odpovědi
kapka

Upřímně? Nemá to žádnou literární hodnotu. Dle mého názoru.
Místo vysedávání u PC a psaní takových nesmyslů se jděte raději projít nebo ještě lépe dělat něco užitečného pro své okolí. Zbavíte se negativního pohledu na svět a bude Vám líp.

Drap

Omlouvám se, je to smutné a nijak zvlᚡmě to nenadchlo

tom004

Jak píše >kapka<.Vezmi do rukou,místo „klávesnice“,u­žitečnější nástroj.Určitě tím prospěješ,nejen so­bě.

vamplires

Ahoj, je to pěkné, ale nevím, jestli se to dá „básněmi“ nazvat.

Jelikož poezie se musí skládat z veršů.

Tvé dílo bych nazvala odrůdou prózy.

Ale jinak je to nádherné, máš talent!

led

Keď to zhudobníte v štýle Rap, použijete anglické prvky (aby nik nevedel o čo ide), myslím, že si na ulici niečo vyžobrete.
Je to príliš depresívne a nenávistné.
Pozrite sa lepšie na svet, nie je tu len smútok a nenávisť, ale aj radosť a láska.
Hodnotiť po umeleckej stránke sa ani neodvážim…

E.n

Mě přišel TEXT vcelku zajímavý.

led

Teda -iv-
hneď som si tú vašu báseň premietla a to dokonca vo farebnom 3D.
…až ma striaslo… 🙂

anonym

🙂