Jakub

Rád bych se dozvěděl, jestli v této době se zajímá Školská inspekce

o to, zda je pomocná síla (nekvalifikovaná učitelka)v Mateřské škole schopna vychovávat cizí děti, když není schopna vychovat svoje. Vedení školy to zřejmě nevadí, protože ušetří peníze.

Odpovědi
Michal

Především malé děti by měla vychovávat odborná síla,která je schopná určit základní potřeby a povahu dítěte,ne jenom zlobí, nezlobí.Ale i jestli je dítě hyperaktivní,co s dítětem pokud se počurává,má neustálý strach,jsou s ním potíže u jídla ap.Vytvořit pro ně program,který odpovídá věku dětí. Učitelky v mateřských školkách jsme mnohdy degradovali na „hlídačky“ a to platí nejenom o paní ,o které píšete.

Zdroj: život