Drap

Rád bych popřál ještě jednou všem, ale vzpomněl i na ty kteří pracují, ať už doktoři, policajti, pracovníci záchytek

všichni vrátní, pracovníci rozvoden a vůbec všem, kteří musí do práce , aby my ostatní jsme byli v pohodě.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

doktori a policajti a pozarnici, o tech se mluvi jen v televizi, jinak pracuji prodavaci, obsluhy prakticky vsech dalnicnich cerpacich stanic, zeleznicari, autobusaci, rozhlasovi a televizni technici, piloti a dispeceri, barmani a servirky a mohl bych pokracovat

Další odpovědi
hanulka11

jasně všem všem ,kteří dneska pracují i mýmu manželovi /on si to bohužel nepřečte / ale to je fuk …
jsou místa, která nemohou zůstat zavřená bez pohotovosti, tak aby i oni měli pokud možno klidný večer

Michal Kole

Určitě ti děkují za přání klidné směny.

anonym

Také těm, kteří po novém roce do práce nenastoupí.