Dick

rád bych dceři pořídil otočný sušák na zahradu-jak posuzovat

rád bych dceři koupil otočný sušák na prádlo.podle čeho posuzovat,či který doporučit či nedoporučit.O kolik nabyde pradlo na váze po vyprání(cca)????d­ěkuji milé pradlenky

Nejlepší odpověď
briketka10

zde máte celou stránku sušáků moje sousedka
má ten za 799 na 4 pračky prádla
http://www.ma­ll.cz/venkovni-susaky-pradlo/

Další odpovědi
Pepa88

Sorry, jsem pradleňák, snad neva :)

Já kdysi koupil ten nejlevnější v hypermarketu (asi 300 Kč). Za rok odešel nastavovací šroub – nebyl potřeba, tak jsem nastavování přivrtal… Za tři roky odešly špagáty – tak jsem koupil nové…

Slouží už léta, na zimu se neuklízí a vejdou se na něj 2 – 3 pračky a v pohodě to unese :)

marci1

Poradit jeden asi nelze. Sušáky jsou v cenové relaci od několika stokorun až téměř po pět tisíc Kč. Mám pračku s více otáčkami, takže když vytáhnu prádlo z pračky, je téměř suché. A úplně uschne rychle.
K inspiraci : http://www.he­ureka.cz/?h[fraze]=zahradni-susak