Avatar uživatele
suaeda

Raclette a Fondue

Máte někdo zkušenosti s tradiční kuchyní pocházející ze Savojska a Švýcarska. Ochutnal jsem ve Švýcarsku oba tyto sýrové pokrmy a viděl i přípravu. Sehnal jsem si speciální sýry. Nechci po Vás odkazy na netu, ale osobní zkušenosti pokud tyto jídla někdo zkoušel, případně jak si je poopravil.
Doplňuji:
Recept na fondue ze Švýcarska:
800 g fondue sýr, 2–3 dl suchého bíleho vína, 20 g kukuřičného skrobu (maizena), muškat a pepř dle chuti, česnek (2–3 stroužky na 1/2 az 1/3 rozkrojené),
(panák Kirsch = třešňovice, nemusite)
nesolit, sýr sám o sobe je dost slaný.
Směs se smícha do vláčne rovnoměrne hmoty na mírnem ohni. Nejlépe se k tomu hodí bílý chléb, ale to už zase zalezží na chuti.
Na kostičky nakrájený chléb napichujeme na vidličky a namáčíme v nahřívané nádobě s fondue. Hotové fondue se výborně se hodí pro uzavřenou společnost kdy konzumují všichni společně.
http://www.hrnec­.eu/kuchynske-potreby/fondue/4339-litinove-fondue.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? terry, quentos, samicek333, iceT, barnajka před 4472 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nelka1995

Moja mamka doma fondue připravovala, myslím si, že se ji povedlo, ale nemohu posoudit s originálem, protože ten jsem nezkoušela. Hlavní pro přípravu jsou kvalitní sýry.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Verča88

Můj děda žil dlouhá léta ve švícarsku, a pokaždé když vaří Raclette můžem se po nich utlouct :) Pořádně se vydrbou brambory a uvaří ve slupce, scedí se ale necháme po dně trocha vody.Přendáme na raclette gril a udržujeme teplé, proto ta voda aby se nepřipálily. A pak už jen rozpouštíme v mističkách kvalitní sýr, rozkrojíme brambor,přelijem sýrem a doplníme spoustou různý zeleniny…no jak říkám, pro nás mňamina!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tornadolou

My jsme si doma dříve dost často připravovali fondue. Nakrájeli jsme kostičky různého pečiva, hroznové víno, a zeleninu a namáčeli v sýru určeném na fondue. Moc dobré:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek