AnonymCZ

Ráčkování,jaký je vás názor?

Co si myslíte o lidech co ráčkují?
Vadí vám to?
Doplňuji:
Nesmeji se jim. Já totiž také ráčkuji. Jen mě zajímá názor druhých

Nejlepší odpověď
petra15

Napríklad v nemcine jsou 3 „ch“. Jedno mekké, skoro sch, druhé tvrdé(to ceské) a tretí to severonemecké „r“. (a co teprv francouzstina). A v orientálních jazycích – jako arabstina-tam mají hned nekolik techto písmen…:-) V cestine to ale ráda nemám, nepatrí to sem. Ale v Cechách vada reci – a v Nemecku a Francii(a Dánsku)platí nase „r“ jako vada…:-)

Další odpovědi
Hamon

A ty si myslíš, že to dělají schválně?
Doplňuji:
Až budu nepravdivě obviněný z vraždy, raději se nechám zastupovat obrýleným ráčkujícím zrzatým právníkem než „bezchybným“ idiotem.

kapka

Tak já určitě neřeším, jak kdo mluví, takže mně to nevadí.
A jestli tě to potěší, tak dcera zná kluka, který ráčkuje a prý je to u něj roztomilý a nikdy jí to teda nevadilo. :)

Pivson

@Hamon: Souhlasím schválně to nedělají, ale pořád se s tím dá něco dělat. Stačí chtít.