milkyman

Ř.P.jeho odebrání

Měl jsem zakaz řízení,který soud po 1.1.2010zrušil.Před tydnem mě kontrolovala hlídka P.Č.R.a ze mam zákaz řízení.Řidičák sem mel celou dobu zákazu u sebe -pravník mě řekl že mám počkat až mě vyzvou k jeho odevzdání.ted jak zjišťuji je vše špatně-měl sem ho odevzdat atd.jednal sem podle pokynu soudu a rad právníka.Co mě teď čeká prosím poraďte co mám dělat předem moc děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jak víte, že soud rozsudek zrušil?
Máte usnesení soudu o zrušení? Nabylo právní moci?
Pokud ano, je vše v pořádku a „oháněl“ bych se tím usnesením. Pokud nic nemáte, bude to boj s úřady.
…podle pokynu soudu…, to, že máte odevzdat řp až na výzvu máte uvedeno v rozsudku? Nebo jaký pokyn máte na mysli? Někdo něco říkal? Tak to není pokyn, ale „jedna bába povídala“ a těžko to budete dokazovat.

Další odpovědi
standa

  1. v žádném případě už teď nesedejte do auta…
  2. vydejte se na obecní úřad (odbor dopravy, registr řidičů) a zde si vyžádejte aktuální informace o vámi zmiňovaném trestu ´zákazu řízení´
  3. vyčkejte na případné předvolání na přestupkovou komisi…