mishulinkaaa

QIP – historie zpráv

Je možné že se u vás na pc ukazuje historie zpráv.Přitom ste to nepsal a psal to někdo jiný z uplně jiného počítače?
Doplňuji:
Cílený zásah je teda že by se mi někdo napíchnul na pc?a je to jednoduché?

Odpovědi
GangstaHelper

Není možné, aby se dostala historie psaná z jiného PC (tedy bez cíleného zásahu). Je možné, že se Vám omylem zobrazuje historie z konverzací pod jiným přihlášením na Vašem PC (kamarád atd.).

Ano, třeba napíchnutí na PC pomocí zneužití síťových funkcí Windows.

Jak se to veme, ale jednoduché to určitě není.

Jednoduché by bylo Vám tu historii „importovat“ například při osobní návštěvě u Vás doma, tedy pokud by pachatel seděl přímo u toho PC.

Taky je možné, že se tam ta historie dotala tak, že jste ji už s QIPem stáhla (kdybyste ho neinstalovala, ale byl Vám poslán třeba už nainstalovaný ve složce..?)