Retko

Qip 2005 / Qip 2010

Tak k minule otazce..

Pouzivam qip 2005 misto 2010 z toho duvodu, protoze se mi verze 2005 automaticky zaloguje, treba kdyz vypadne internet, nebo kdyz davam sleep mode, z ktereho vylezu, a nic nemusim delat, qip se naloguje sam.. 2010 verse se mi nelogovala, a ja musel klikat sam na pripojit…

Nevite jak to udelat ve verzi 2010?

Diky

Odpovědi
anonym

toho aby Vas verze 2010 hned po spusteni prihlasila lze dosahnout v nastaveni=pre­ferences programu qip (ikona nastroju vpravo nahore), v kategorii General uplne dole zaskrtnete volbu „Dont show Profile selection on start up“, pri dalsim startu uz vas prihlasi automaticky.

anonym

toho aby Vas verze 2010 hned po spusteni prihlasila lze dosahnout v nastaveni=pre­ferences programu qip (ikona nastroju vpravo nahore), v kategorii General uplne dole zaskrtnete volbu „Dont show Profile selection on start up“, pri dalsim startu uz vas prihlasi automaticky