pusso

Pytlíky do vysavačě

Nevíte někdo z jaké látky by šel ušít pytlík do vysavačě,aby byl funkční?Už mne to rujnuje s těma papír.sáčkama za 500,– 4ks.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Klarushka

Dobrý den nemusíte jsi ho šít sam lze jsi ho i koupit skuste jse podívat tady třeba Vám to pomůže.

Zdroj: http://www.vy­savac.cz/vysa­vac-cz/0/0/2/16

Další odpovědi
sardoska

Já bych zkusila některý druh netkané textilie. Není tak drahá a do vysavače by mohly být její vlastnosti dostatečné.

oskar

Já myslím,že nejlepší by byla režná látka.

fortin

Pozor na netkaný textil. Struktura nití filtru do vysavače musí být bez mezer. Na vnitřní straně jsou chloupky které zadržují prach který by mohl vytvořit neprodyšnou krustu na látce. Dobrý filtr musí udržet vodu. To je při praní, když do filtru nalejete vodu. Zkouška proti světlu, světlo ve filtru značí propustnost snad všeho. I já jsem se zde ptal čím nahradit papírový filtr. Nejlepší řešení které funguje je použít (opravený) filtr ze starého vysavače. Žádnou takovou látku na tohle neznám a co zde radí, tak je lepší vyfukovat z okna ven nebo tam dát filtr z čaje.