Matthew

„Původně měl stát půl miliardy, nakonec má vyjít na zhruba 1,2 miliardy kvůli chybě projektu“ …

„Pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS) zvýšení ceny v dubnu odůvodnil chybou v projektu.“ – To je trochu do očí bijící neee ? :D Neřeknu, kdyby se cena zvedla o 200mil. ale kvůli chybě projektu se navýší stavba víc jak jednou tolik ??? No kde to jsme ??? :D:D PS: Novinky.cz nejsou zrovna mým šálkem kafe, ale tahle zpráva mě asi nenechá chladným :D

http://www.no­vinky.cz/krimi/287409-policie-pri-stavbe-trojskeho-mostu-nezjistila-trestny-cin.html

Kdo souhlasí s nejlépe obodovaným příspěvkem v tom článku ? :D

Nejlepší odpověď
Drap

Je uplně jedno, zda souhlasím nebo ne. Je celkem jasné, že zase někomu spadlo do kapsy. Bohužel máme celou řadu ještě hůře připravených projektů. A nejenom ve městech, ale i státních.