bolak

Pustíte děti do kina na jeníčka a mařenku?

http://www.csfd­.cz/film/269437-jenicek-a-marenka-lovci-carodejnic/videa/

Nejlepší odpověď
Drap

Nechám to na nich. Proč bych jim měl bránit. Moje děti už mají víc jak 30 let.

Další odpovědi
briketka10

děti nemám, ale až to pujde stáhnout mrknu se sama :))

aramah

Seberu vnoučata a alou do kina :)))

huxa

hell yeeeaaahhh, bolaku, teď mám důvod, proč se těšit, že konec světa nebude :D na toto rozhodně půjdu sám, protože děti snad ještě mít nebudu :D

MonkeyKing

I kdyby je rodiče pustili, tak je v kině do sálu nepustí, protože to PRO DĚTI NENÍ.

Asi jste špatně četla ale je tam psáno Akční / Horor / Komedie

bolak

MonkeyKing: A na tos přišel jak prosim tě? Já tu mám program kina a je tam přístupnost od 12 let. (a navíc ještě doporučená)

huxa

ano, někdo hold neví, že tady v kinech se moc na občanky nehledí (i na porno mě pouštěli ve dvanácti letech…)

manon

A je to vidět :), huxo.

bolak

doufám že jenom do kina