Hakunamatata

Pustili by mě do letadla s melounem místo příručního zavazadla?

Odpovědi
marci1

Ne.

autacek

Jednoznačnou odpověď se mi nalézt nepodařilo, tak že nezbývá nic jiného než to zkusit a kdyby to neprošlo tak v dostatečném předstihu sníst v letištní hale ;) Jsem zvědavý, jestli nám někdo poreferuje výsledek ;)

mosoj

Když si ho nasadíš místo hlavy, tak ano .

Kai

Příruční zavazadlo může mít max. 5 kg. I když si myslím, že to neváží …
Do letadla smíte mít pouze 100 ml tekutiny.
Osobně si myslím, že by to bylo hodně spornééé.
Ale koukni na odkaz ;)

Zdroj: http://rady-na-cesty.tripzone­.cz/preprava-cestujicich/s-cim-vas-nepusti-na-palubu-letadla-132