Michal Kole

Pustili by jste svého 16letého syna SAMOTNÉHO do sousedního bývalého okresního města vzdáleného 40 km-jel by autobusem?

Nejlepší odpověď
Drap

A ptoč by ne ? To moje děti kdysi zvládali cca ve dvanácti

Další odpovědi
Hlada

Samozřejmě. Jezdil sám 20 km do města do školy od 10 let.

briketka10

proč ne já už ve 14 jezdila se ségrou do Prahy vlakem na střední školu z Pardubic :D

Lucijej

tak třeba já jsem denně dojížděla busem 38km celou střední

a bez doprovodu rodičů :D

Lorrien

Ne. 😛

Lakeysha

Já v šestnácti jezdila sama z Jižních Čech do Prahy…

Lukasy

Ja mnohem dřive jel někam ještě dal než jen taky kousek :D

anonym

Dítě nikdy mít nebudeš, díky medikaci jsi impotentní. Tak se neptej.

Deli

Pustila. Mne rodiče pouštěli ke kamarádce, která bydlela 250 km daleko, vlakem. Ona zas jezdila za mnou.
A moje dcera jezdí sama busem – sice jen 4 km do ZŠ, ale od šesti let. Pustila bych ji i dál, kdybych věděla, že tam na ni bude čekat kamarádka. A to jí je deset.