eso123

Pustili by jste 17letého kluka do Asie?

Pustili by jste 17letého kluka na měsíc do Asie letecky s přestupem v Pekingu na Filipíny, kde by o něj pečovali lidé,o kterých víte, že na něj dají pozor po celou dobu pobytu?
Doplňuji:
Samozřejmě myslím lidi o kterých víte, že mu nic neudělají

Hlasujte v anketě

Odpovědi
houbín

Ano

Doplňuji:
Pokud je to tak, jak píšeš, určitě ano. Takové zkušenosti jsou k nezaplacení.

anonym

Ano

Sedmnáctiletý kluk není malé děcko a Filipíny nejsou nijak nebezpečnou destinací.

Coliffe

Ano

pusinka50

Ne

Ne. Do 18-ti let za dítě zodpovídá rodič. Když se cokoliv stane, nese tíhu zodpovědnosti rodič a může za to být i souzen. Takže za rok pápá......

zebra8

Ano

da ny

Ne

Eva 38

Jinak, napíšu do komentářů

Do 18 let za dítě nese plnou zodpovědnost rodič, pokud by to byl někdo dobrý známý rodiny či příbuzný tak ano, ale pokud by to byl někdo cizí, zásadně ne. Po 18 letech ať si jede třeba na Kamčatku 🙂

veruberu

Ne

Helena114

Jinak, napíšu do komentářů

Doplňuji:
Záleží na zodpovědnosti syna a také na bezpečí, jestli má například prostudovat zákony, očkování atd.