Seznam.cz

Pustí předseda vlády slzu při rozloučení se Shimonem Perezem?

Nebo jde na chlebíčky?

Odpovědi
led

Profesionál v politike sa dokáže tváriť podľa potreby. Od politika sa slzy nevyžadujú.

dubraro

Co udělá předseda vlády nevím. Já už jsem pustil.

Nuk nuk

Předseda vlády který? Náš nebo izraelský? Bibi pustil už asi víc než jen jednu slzu, ten si na nic nehraje. U Sobotky bych se hodně divila, tomu bude možná dělat problém polknout i ty košer chlebíčky.
Víc mě ale překvapil Zeman, že místo do Izraele rouzloučit se s Peresem kvapí na Rhodos se slunit.