MacChill

Pustí mě do letadla s videokamerou či foťákem?

Nejlepší odpověď
chudst

Samozrejme. (Predpokladam s normalni klasickou rucni videokamerou/fo­takem; mate-li nejakou specialni obrovskou – tu na rameno apod., tak to nevim.) „Nesmite“ pouzivat videokameru a fotak pri startu, behem letu muzete, neobtezujete-li tim ostatni.

K tomu startu a pristani: sice byste nemel, ale ja si to stejne vzdy fotim a kameruju, pokud to nebudete delat okate, nikdo vam nic nerekne.

Další odpovědi
anonym

Vše potřebné najdete zde.

Zdroj: http://www.hel­pforenglish.cz/bu­siness-english/c2011021701-cestujeme-letadlem--1-.html

hanulka11

běžně ji mívám i foťák v příručním zavazadle a pak při letu vše dokumentuji, ještě se nestalo, že by mě někdy upozornili, že se to nesmí.