Mahoney

Pustí mě do kina na film od 15, když mi bude 15 až za 3 měsíce?

Odpovědi
Anuket

Teoreticky by neměli – nemáš se jak prokázat (osobní doklad). Z druhé strany je rozdíl, zda je vstup DOPORUČEN od 15 let, nebo zda je opravdu kontrola dokladů u osob, které vypadají mladší. Je dobré se informovat. Pokud je kontrola dokladů, pustit by tě neměli, z druhé strany, většina se vždycky protáhne…

krum

Tohle se v kinech povětšinou nekontroluje, prodavačky mají za úkol hlavně prodat, takže se jistojistě protáhneš.

Richie

Pokud je vstup pouze doporučený, tak by tě neměli ani kontrolovat. Je to prostě jenom nějaké doporučení a je na každém, jestli se tím bude řídit nebo ne. Něco jiného by bylo, kdyby byl film do 15 let nepřístupný. To by tě tam bez prokázání neměli pustit.

Michal Kole

Já už jsem několikrát říkal, že sertovat podle věku je pitomost.

Někdo je duševně doszrálý více a dá se s ním ve 14 mluvit na úrovni jako s 18letým a někomu je 20 a furt s ním mlátí puberta jak v 15ti.

Co když jde někdo na film od 15, je mu 16 a bude mít z filmu nějaké trauma ? kdo ponese odpovědnost ? On nebo provozovatel kina, že mu slušně nevysvětli, že by mu film mohl uškodit ?

lalalopsy

Oni se te urcite nebudou ptat urcite:)