CobblíkCZ

Pustí 11letého kluka do posilovny?

Chci stručnou a smysluplnou odpověď.. Ano nebo ne?

Odpovědi
Nechápavé

Co bys tam delal prosimte?,jsi ve vývinu

gecco

Stručně to nejde…
Ano, pustí, pokud:

  1. budeš mít od zákonného zástupce dovoleno (písemně) tam chodit
  2. budeš tam mít domluvenu (zaplacenu) osobu, pod jejímž dohledem budeš cvičit a která za tebe bude po dobu tvého pobytu v posilovně zodpovídat

Jinak ne.

Imotep

S doprovodem 18 a více leté osoby by to měl být problém…bez ní ano

Pro nechápavé nevím proč by tam nemohl??? například malí hokejisti začínají i dříve než ve třech letech, samozřejmě první bruslením, ale postupně se jim přidává…(a to nemluvím například o vzpírání) je nutné vhodně zvolit zátěž, aby se dítě nepřetěžovalo

bolak

Tak maximálně čučet ženskejm na kozy, cvičit tě nenechaj.

Plankton

Nejlepší je cvičit svaly po nebo v polovině puberty, jinak to nemá smysl.

anonym

Já nevím přesně,ale myslím si,že až budeš mít občanku.
Dej pozor,ať se pak nemusíš pořád předklánět,jsou tam i baby.

Šidlo

áno, ale určite nie sám

ak nemá posilňovňa niekde vypísané, že vstup od 15/18 rokov, asi je to O.K.

lenže majite môže pri vstupe vyžadovať doprovod, ktorý na chlapca pre každý prípad dohliadne a prevezme zaň zodpovednosť

cyklista

Podle mě asi by to neměl být problém. Je mě 13. V posilce jsem byl strašně mockrát. Jen jednou se mě zeptali jestli mě bylo 15. Řekl jsem že ne. Bylo mě řečeno kdyby něco tak že mi bylo.

gagaga

ne, nepusti
chodim do posilovny nekolikrat tydne a nedovedu si predstavit , ze by si tam chodili (prominte ) hrat 11 leti kluci
to bych je vypakovala, a nebo bych vymenila posilovnu
u nas se smi od 14 let, ale musi jit opravdu o cviceni, ne o tom, chodit si tam hrat ..
obcas tam nekdo zavita, ale zcela vyjimecne

  • iv-

bolak

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=esrqV8IVorQ