franke

Působí prášky, když budu pít alkohol ?

Dobrý podvečer, chtěl bych se zeptat jestli je moje partnerka chráněná při pohlavním styku. Když si vezme prášek a bude na něj pít alkohol.. tak jestli bude i nadále chráněná.. vřele děkuji

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud bude pít alkohol, účinek antikoncepce se nesníží. Nesmí to ale s alkoholem „přehnat“ a tabletku vyzvracet. 🙂

Další odpovědi
anonym

Mělo by to být v pohodě,my jsme tak fungovali s bejvalkou normálně a nic.

Pepa25

Záleží na tom, jak si ten prášek vezme. Pokud klasicky (acylpypin mezi kolena), tak je možné, že alkohol otupí smysly a ona povolí stisk …

Agneta

Čeněk Modrý >>>> fákt nic jó? Podle tvé fotografie soudím, že to bylo jinak. Jak se TO stalo? :DDD