Pájo

Působí na vás negativně podzimní a zimní počasí (mlhy, deště, brzká tma)?

Pokud ano, jak s tím bojujete.

Nejlepší odpověď
beer

Nepůsobí, poněvadž mám i podzim rád.

Další odpovědi
baghira

Ne – podzim mám rád pro jeho barevnost, a zimu za oknem dobře vytopené ložnice taky.

rosinka

Já to mám ráda a ráda se v tom venku procházím a podněcuje mě to k různým filosofickým úvahám, a ještě k tomu hudba do uší, která mi k tomu sedí..

Deli

Také mám podzim ráda – třeba jen to kouzlo, když je ráno zahalené mlhou, ale den je pak zářivě barevný, vzduch zvláštne voní a napjatě čekáme na první sníh.
Večery v létě trávíme dlouho venku, na podzim nastane čas na čaj s medem, svíčku, štrůdl…

Já nemám ráda takové to období, kdy se už zima ne a ne vzdát, a já toužím po prvním sluníčku. Obzvlášť, když v noci mrzne a sněží a přes den to všechno roztaje do blátivého hnusu.