Vanda6

Pupínky…

Včera jsem si všimla, že mám na těle (ruce, břicho, prsa, záda, obličej) takové nažloutlé pupínky, které když rozškrábnu něco z nich vyteče, ale nesvědí. Nemůžou to být třeba neštovice ??? Ještě nikdy jsek je neměla…bolí mě hlava a mám horečku

Nejlepší odpověď
anonym

Pupínky si neškrábej a jdi si k doktorovi (ideálně ihned) – v pořádku to každopádně není a – ať jsou to neštovice nebo ne, na dálku ti diagnózu nikdo neudělá a léčbu nenaordinuje…