Pupeční kýla

Po abdominoplasti­ce/2roky/se mi udělala pupeční kýla.Zajímalo by mě odstranění,res­pektive jak bude řešen řez,je možné operovat kýlu přes pupek?

Odpovědi
anonym

sám jsem jako mladý podstoupil operaci pupeční kýly-zákrok byl proveden pouze lokálním umrtvením a řez byl veden na hraně jamky pupíku v délce asi 4–5 cm,jelikož je to v té hraně tak jizva není pomalu ani patrná,je to moře let,ale technika operace bude asi stejná.