Pulzování v uchu?

18.2.2016: Zdravím,mám problém s pulsováním v uších.Prostě asi slyším proudění krve.Není to trvalé.Dělá mi to třeba,když se postavím,ohnu pro něco nebo se protáhnu.Musim se přestat hýbat a za chvilku to přestane.Někdy mi to začne dělat,jak otočím hlavu do boku a jak dám zpátky,tak přestane. Předem cítím takový tlak a vím,že to začne. Když přiloží v tu chvilku někdo ucho k mému uchu,tak to taky slyší. Dělají mi to obě uši. Na ORL vyšetření ok,EEG ok,CT ok,sono magistrál.moz.tepen ok a RTG páteře mám u sebe,ale nerozumím a na neurologii jdu až za týden. Nemáte někdo podobný problém? Myslíte,že to může být od páteře? Ta mě celkem trápí.

Odpovědi:

Zlatý

Tak s takovým vyšetřením, které jsi absolvoval, se ptáš nás? Ale od páteře je mnoho příčit problému a může ten tvůj pod něj vpadat.

Stříbrný

Když to zatím nevědí ani doktoři, tady pomoc nenajdeš. I kdyby podobný problém měl někdo z uživatelů, příčin může být víc. Počkej co na to neurolog.

Pokročilý

A co krevní tlak, doporučuji ti ho občas změřit.
Když jsem ho měl vyšší (kvůli rozčílení), také mi pulsovalo v uších, pak jsem dostal léky na snížení tlaku, jenže byly moc silné a já pak měl zase nízký tlak, když jsem pak v klidu seděl v křesle a vstal a ušel jsem pár metrů, točila se mi dost hlava, že jsem se musel něčeho podržet (třeba kliky u dveří nebo zábradlí u schodů) a chvíli počkat. Pak jsem dostal jiné léky na snížení tlaku a už je to zcela v pořádku. Dnes existují různé léky na tlak, některé jsou dost silné.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.