Avatar uživatele
Lucule13

Půjdu na jinou základku z důvodů, které teď nechci probírat. Jak se mám zachovat?

pujdu na zš jinou a nevím jak se tam zachovat protože sem vždycky nervozní(tréma).a když vejdu do třídy tak seprostě ‚bojim‘ (jsem ted v8. ročníku)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4565 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
MrGandy

A co se od nás chcete dozvědět? Jsi v 8 třídě.

Ano, můžeme ti říct jak se zachovat a to: přátelsky, nestydět se, nebát se

Mě by nenapadlo nikdy v 8 třídě položit takovýto dotaz ve znění: Jak se zachovat, protože se bojím.

To ti nikdo neporadí, možná ti někdo napíše, že se nemáš ničeho být, ale nikdo ti nenapíše, jak se máš zachovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pokud možno, chovat se co nejpřirozeněji

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

To se bojí asi každej, když má jít do novýho kolektivu.
V tý třídě to budou vědět dopředu, že máš přijít a určitě na tebe budou zvědavý, někdo další fajn do party se vždycky hodí.
Dcera teď v září taky přestupovala na jinou školu, taky do osmičky. Co já vím, tak si našla už dopředu některý svoje budoucí spolužáky na facebooku a seznámila se s nima tam, takže pak už pro ni nebyli tak cizí.
Ve škole si našla celkem rychle pár kamarádek, no a i nějaký rozepře už byly, ale už se prej zase spolu bavěj. To je prostě život.
Neboj se, snaž se zapojit do kolektivu, ale zase se moc nevnucuj… No už nebudu dělat chytrou, ty to zvládneš. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

usporadej mejdan a bude to :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek