Pokročilý

Půjdu na jinou základku z důvodů, které teď nechci probírat. Jak se mám zachovat?

pujdu na zš jinou a nevím jak se tam zachovat protože sem vždycky nervozní(tréma).a když vejdu do třídy tak seprostě 'bojim' (jsem ted v8. ročníku)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

A co se od nás chcete dozvědět? Jsi v 8 třídě.

Ano, můžeme ti říct jak se zachovat a to: přátelsky, nestydět se, nebát se

Mě by nenapadlo nikdy v 8 třídě položit takovýto dotaz ve znění: Jak se zachovat, protože se bojím.

To ti nikdo neporadí, možná ti někdo napíše, že se nemáš ničeho být, ale nikdo ti nenapíše, jak se máš zachovat.

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud možno, chovat se co nejpřirozeněji

Zlatý

To se bojí asi každej, když má jít do novýho kolektivu.
V tý třídě to budou vědět dopředu, že máš přijít a určitě na tebe budou zvědavý, někdo další fajn do party se vždycky hodí.
Dcera teď v září taky přestupovala na jinou školu, taky do osmičky. Co já vím, tak si našla už dopředu některý svoje budoucí spolužáky na facebooku a seznámila se s nima tam, takže pak už pro ni nebyli tak cizí.
Ve škole si našla celkem rychle pár kamarádek, no a i nějaký rozepře už byly, ale už se prej zase spolu bavěj. To je prostě život.
Neboj se, snaž se zapojit do kolektivu, ale zase se moc nevnucuj... No už nebudu dělat chytrou, ty to zvládneš. :-)

Bronzový

usporadej mejdan a bude to :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.