Avatar uživatele
tuCZek

Půjdete taky 15.3.2012 do ulic?

http://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=32­8219220557022&set=a­.157324197646526­.29781.10000106840­3953&type=1&the­ater
Doplňuji:
Nevím proč tady někdo řeší datum. Jde o naši budouctnost a díky lenivosti a laxnosti jsme to dopracovaly tam kde zrovna jsme. V pěkný pr…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, anonym, briketka10, Illines, akvidzerp před 4410 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pokazdejinak

proč zrovna 15.3.? – divné výročí
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/N%C4%9Bmec­k%C3%A1_okupa­ce_%C4%8Cech_a_Mo­ravy
Doplňuji:
já to s tím datem začla, tak to taky vysvětlím – nemám nic proti tomu, dát vládě najevo, že nejsme spokojení, jak to v tomhle státě vypadá… ale prostě ten 15. březen ve mě vyvolává dojem, že to svolali neonacisté a shánějí jen dostatečně velký počet lidí do ulic :/

Upravil/a: pokazdejinak

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Ten dátum na demonštráciu pro vláde sa mi zdá krajne nevhodný.
Pochopila by som, keby ste si toho dňa chceli spomenúť na zánik 1.ČSR po jej roztrhnutí na dva samostatné štáty a obsadenie Českých zemí nemeckou armádou a na tie následné obete 2.svetovej vojny.
Doplňuji:
Prchkosť a horúca krv našej mládeže je veľmi vďačná obeť pre organizátorov rôznych akcií… vo vojenskom žargóne sa tomu hovorí „potrava pre delá“. Nebránim nikomu v jeho názoroch, ale pri takýchto „akciách“ si treba dobre premyslieť otázky typu: kto? prečo? ako? je aj iný spôsob? čo preto môžem urobiť? a ďalšie podobné otázky. Už len to zakrývanie tvárí šatkami na demonštráciách hovorí o strachu a neistote účastníkov vo vlastnom presvedčení. Alebo sú to agenti-provokatéri (nemusia byť policajní, môžu byť zo strany organizátora, či zo strany oponenta)?

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kromě fakt nevhodného data připomíná výzva únorový puč v r. 1948.
A to tehdy vyzývali jen k demisi vlády a ne i prezidenta, jako v tomto případě.
Jak to dopadlo, víme nakonec všichni.
Jakákoliv vláda by beztak musela řešit zadlužení a reformy. Je to jak marný protest proti daním obecně, nikomu se nelíbí, jenže bez nich to prostě nejde!
Řekové protestují stejně rozhořčeně, aniž by jim docházelo, že tím jen prodlužují neodvratnou agónii.
V dizkuzi se čílíš nad odpověďmi, ač nechápu proč? Prostě ses zeptal, zda půjdou zdejší uživatelé do ulic a oni ti odpověděli.
Možná sis to poněkud popletl s agitkou na jiných webech.
P.S. U nevyjádřeného podmětu se píše „dopracovali“. A vulgarity typu „pr…“ apod. sem také nepatří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Podle mne,ptákovina­.Určitě si najdu smysluplnější činnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

15.3. – no je nápad.
Skoro ve stejné rovině jako když rádoby komunisti seřezali studenty jako vinnou révu 17.11. – který je celosvětově uznáván jako mezinárodní den studentů – právě na počest našich studentů za akce v roce 1939.
A 15.3. 1939 je černé datum naší historie. Takže datum bych skutečně řešil, protože existuje možnost, že se celá akce celkem negativně propere v médiích. A v tom praní zanikne podstata věci.
Takže raději změňte datum –

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

A máte alternativu? Jedni se nažrali a hladoví čekají na jejich místa. Vyšoupnout vládu a jít se nacpat. Jelikož ani jeden nestojí za nic, tak těm čekatelům na korýtka nebudu pomáhat. Další poslance bych už z daní neuživil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Souhlasím stím že hodně lidí není na tom dobře.
Ale ruku na srdce kolik z těch lidí se do situace v který se nacházejí dostali sami.
Neodsuzuji nikoho každého věc.
Já osobně nemám potřebu jít do ulic..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

na Pardubickém náměstí by mohl být šrumec, ale jak se dostat zpátky domů, když jsem z vesnice..
jinak bych šla určitě..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

http://www.you­tube.com/watch?v=y9ou­VCrplic

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tuCZek

Jak tak čtu ty reakce tak se nedivím že to v té naší zemi vypadá tak jak to tu vypadá. Milion výmluv a důvodů proč nic nedělat a jen nadávat. Je mi z toho smutno. Pak se nedivte že si s váma každej vytírá pr…

před 4410 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek