Miroslavst

Půjdete sbírat houby?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/216131-do-lesu-vyrazeji-sberaci-lysohlavek.html

Nejlepší odpověď
anonym

já i když jdu s knížkou tak najdu jen ty nejedlé,raději to nechávám těm co houby znají jinak bych mohla udělat smaženici právě z těch lysohlávek a to by pak mohly být katastrofální následky

Další odpovědi
hanulka11

byla jsem dopoledne v lese, ale nic jsem neviděla, ale bylo krásně

MajaIS

:))) Možná někdy zajdu, ale raději sbírat ty osvědčené :)

anonym

Děkuji. Když se budu chtít otrávit, zajdu do lékárny pro vedlejší účinky.