Avatar uživatele
pokazdejinak

Půjdete na film Lidice?

já bych moc chtěla, ale bojím se, že budu brečet jak želva :( navíc manžel se mnou nechce jít – ani jeden nezvládáme scény, kde se ubližuje dětem; co vy?
Doplňuji:
já si totiž taky myslím, že to bude krásná a kvalitní filmařina – jen mám strach, aby tu samotnou likvidaci nepojali moc naturalisticky…

trochu mě uklidnila recenze na idnes:
http://kultura­.idnes.cz/recen­ze-lidice-si-zaslouzi-plna-kina-maji-v-sobe-pokoru-i-odvahu-ps6-/filmvideo.as­px?c=A110529_074430_fil­mvideo_tt

ale stejně nejsem ještě přesvědčená :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, chudst, hanny 2, dědapetr, anonym před 4712 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Myslím, že na tohle zajdu – vypadá to kvalitně. Válečný filmy mám ráda, i když to zní divně. Je to tragická minulost, ale na ty lidi by se zapomenout nemělo a mělo by se o nich aspoň vědět, aby se to už neopakovalo… národ, který nezná svou historii, je odsouzen k tomu si ji zopakovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Urcite ano. je to nase historie a muzeme byt jen radi , ze ty nase slzy v kine nebudou ty " prave " , tech lidi , co si to museli opravdu odzit. Nekdy neni vubec spatne vratit se zpet , aby jsme si vubec uvedomili , jak remcame dnes .. ( ale i ja remcam ) , nez si tohle zase uvedomim. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Ne počkám až bude v TV.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Určitě NE,takové filmy mě stresují a člověk těch každodenních stresů má dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Samozrejme ze ano. Doufam, ze se nespletu a bude to jeden z mala kvalitnich ceskych filmu z posledni doby. Kdyzby to byla fiktivni udalost, tak bych pravdepodobne asi nesel, ale u historickeho filmu me zajima, jak to vzali autori scenare i reziser. Ceske filmy si navic po premiere na internetu nestahnu a zrovna u tohohle filmu se mi na DVD cekat nechce. (Stejne jako me zajima, jak dopadne v zari Saxana 2.) Do kina moc nechodim, jen pri obcasne prilezitosti (tak jednou, dvakrat do roka), ale ted se nakupila spousta filmu, ktere me zajimaji a Lidice jsou jednim z nich.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Nevím… Má to dvě strany – zajímavý film podle skutečné události – na druhou stranu je to neskutečně depresivní a smutné… A toho máme v běžném dni tolik… Nevím… Já si s partnerem raději večer pustím komedii… A bavím se, je důležité udržovat úsměv… :o)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek