dudu

Půjdete dnes ve větších městech do ulic slavit bez obav?

Nejlepší odpověď
Kepler

Díkybohu ve velkém městě nebydlím a tak nemám obavy, že bych na papeže, nebo machometána narazil. Ono taky narazit na Valachy s flaškou slivovice není žádná sranda. Aj cigáni zůstávají radši doma.

Další odpovědi
briketka10

Nejede mi žádný spoj, jinak bych se šla mrknout na ohňostroj :(
Ále stejně musím být doma s mým kocourkem. Bojí se každé
rány a že to u nás práská. Už od středy dostává kapky kozlíku
na zklidnění.

Budu doma s tetou a večer si přijde s námi přiťuknout sestra
nic víc od Silvestra neočekávám. Nejsem tak poblázněná, jako
dříve, když jsem byla mladší a do všeho jsem se hrnula po hlavě.

Mravenec

Na Praze 7 je vždy pohoda. Půjdu hodit bouchací kuličku a tím pro mě veškeré oslavy končí.

Drap

Stejně jako každý konec roku nepůjdu nikam hromadně slavit.

Lamalam

A je co slavit?

Nuk nuk

Jako každý rok, když Vám nepřistane petarda za krkem.

dudu

ad Lamalam /prosím neber osobně/:
Bohužel, lidstvo je opravdu špatné svou chamtivostí a bezohledností. Nadávání však nic nespraví. Ostatně tento jev je dominantní i na těchto stránkách. Zde však místní škarohlídi remcají a nadávají vždy a na všechno. Stojí za povšimnutí, že pokud zde někdo nadhodí negativní téma nebo názor, okamžitě se řada tragédů zapojí do rozvedení katastrofických vizí, namísto toho, aby naznačili kterak směřovat k čemusi veselejšímu. Ostatně, na tento nešvar často poukazuje i pan prezident Zeman. Lidé proberte se, blbá nálada už skončila!

Lamalam

Omlouvám se, nechtěla jsem svou pragmatickou odpovědí pokazit tvou optimistickou otázku.