Jahoda

Půjde to v PC pustit?

Zdravím! Chtěla bych se zeptat, jestli film, který je Blue ray a stáhnu si ho, půjde mi pustit v PC? Moc děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
faktor82

Záleží na tom, v jakým formátu ten film je (typ souboru) a jestli máš na něj nainstalovanej v počítači kodek.

Jde o to, že film byl sice v Blu-Ray, ale na počítači je v souboru, takže s Blu-Ray to pak nemá nic společnýho.

Další odpovědi
GangstaHelper

Ale ale, stejně jako DVD Video má nějaký normovaný formát, tak stejně i BluRay. (Toť reakce na faktora).

Pokud je tedy video opravdu v BluRay Video formátu, budete potřebovat přehrávač, který ho podporuje. Já používám PowerDVD, ten to hravě zvládá, dá se na internetu stáhnout v demoverzi.

A jak název napovídá, přehrává i DVD, k čemuž si ho taky pochvaluju.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/powerdvdxp/?g[hledano]=power%20dvd&g[­oz]=9.1719