irij

Půjde to k sobě? Na slunečnici VirtualDUB verze 1.9.11 a odkaz na nejnovější češtinu končí verzí 1.9.7.

Nejlepší odpověď
rynek878

No já bych radši našel verzi ke které je čeština,ono to někdy jde ale někdy zase ne,nejsou přeložené jenom nějaké částí,ale u jiných programů to odlišnou verzi češtiny vůbec nevezme.

Další odpovědi
blesk26

Snad ano, ale kdyby ne, tak si na slunečnici můžete stáhnout starší verzi, tedy 1.9.7 … pochybuji, že mezi těmito verzemi bude nějaký zásadní rozdíl a s touto to pujde určitě ;)

Zdroj: http://www.in­staluj.cz/vir­tualdub/starsi-verze/virtualdub-1-9-7

anonym

nebo zkuste pomalu přejít na AviDEMUX ten má podporu češtiny vždy přímo v sobě, a zdá se mi vyspělejší než veterán VirtualDub