leporela22

půjde se připojit na wifi na tomto počítači ?

Dobrý den mám otázku u toho počítače http://www.gi­gacomputer.cz/cs/zbo­zi/410665-hp-pavilion-p6-2235ef.html není v parametrech napsáno jestli má wifi nebo je to ta sítová karta?

Nejlepší odpověď
Bedy

Desktopy – tedy stolní počítače až na pár výjimek wifi adaptér nemají. Proto bude nutné wifi adapter dokoupit. Lepší, než do USB jsou ty interní do PCi slotu na základní desce. Doporučím TP-Link TL-WN551G nebo levnější TL-WN350G

Další odpovědi

Klasické stolní počítače nemají běžně v základu wifi modul pro příjem signálu, síťová karta slouží pro připojené přes síťový kabel.
Pro příjem signálu bude potřeba dokoupit např. Wifi adaptér což je otázka pár korun. http://pc.itek­.cz/wifi-adaptery-usb/X9177314-WiFi-USB-Adapter-Ralink

Jsemtady

Predpokladam, ze to chces pripojit k domaci wifi, coz jde proste kabel od wifi zapojit do sitovky a je to. Pokud doma jeste wifi nemas, musis si ji zaridit a v cene zrizeni je bezne i router. A pak zase jen kabel do sitovky .. Takze jo v pohode. Pokud bys chtel chytat wifi z nejakeho duvodu bezdratove coz nema vyznam u stolniho pc, tak je pak treba ten wifi adapter.