Fzitek

Půjde rozběhnout monitor 4:3 jako sekundární na W7?

Doplňuji:
2 monitory (16:9) v pohodě fungují

Odpovědi
PostApMan

Bez problémů, Windows 7 nebudou mít žádný konflikt s monitorem/te­levizí ve formátu 4:3 nebo jiným, i kdyby se jednalo o CRT. Windows se celkově vzato neohlíží na výstupní zařízení.

Jsemtady

Jde o to, jakou mas grafiku a pokud to podporuje grafika tak ano. Muzes si tam dat cokoliv treba televizi kdyz na to mas vstupy. Mozna budes potrebovat prevodku digi/analog dle toho jakej ma grafika vystup druhej a monitor vstup.