Avatar uživatele
yewtree

Půjde po mně policie, když nedojdu na mésíční injekci na schizofrenii?

Děkuji za odpověď. Párkrát jsem zapomněl, tak 3 dny, ale pak jsem znovu šel. Co když tam nepůjdu celý měsíc?

Zajímavá 0 před 2751 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

…no, nikdo neví, v jakém stadiu a co s tebou udělá, jestli si ji nevezmeš: polopaticky, myslím si, že skrz to, že sis nedošel na injekci, tě asi honit nebudou, ale můžou tě honit, jestli díky tomu, že si ji nevezmeš, začneš něco provádět…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jiri Linhart

Schizofrenie je rozdvojeni osobnosti a pokud Nemas lecbu narizenou soudne,policajti po Tobe nepujdou ! Ale,je v Tvem vlastnim zajmu Lecbu Dodrzovat !! Moc zodpovedny asi nejsi,ani sam k sobe,kdyz lecbu vynechavas. Spoluzaka syn tim trpel,ale,diky pravidelne lecbe je z toho venku ! Chces li se tohoto onemocneni zbavit a zit normalni zivot,Lecbu Dodrzuj ! Kdyz lecbu nebudes dodrzovat,jedine sam sobe ublizis a to hodne !

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Nejspíš nepůjde. Leda byste měl soudem uložené ochranné opatření v podobě ambulantní léčby. To by pak bylo považováno za maření výkonu soudního rozhodnutí.
Nebo pokud byste se např. ztratil a lékař by usoudil, že byste mohl sobě (příp. někomu jinému ublížit). To by vás pak policie hledala poměrně intenzivně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danina65

Víš, já tuhle diagnozu považuji za celkem vážnou, já bych to nepokoušela.Máš tam jít hned, nebo to odložit o tři dny…Já zase řeším problémy s počátečním stadiem těžké zapomnětlivosti 🙂, vytvářím si různé blbníky, třeba na kalendář, nebo samolepící papírky na monitor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pokud někdo podá oznámení policii, tak ano. Nikdo z nás ani netuší, jakou a v jakém stadii máš schizofrenii, tak nikdo ani nemůže toto odhadnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Pokud v rámci své nemoci nebýváte agresivní nebo jinak nebezpečný sobě a svému okolí, nebo pokud se díky ní neztratíte někde v lese, pak po Vás policie asi nepůjde.
Ale berte to tak, že schizofrenie se může stupňovat, takže pokud se teď cítíte skvěle a zdá se, že nic nehrozí, přesto že jste nedodržoval léčbu, za měsíc dva, za rok to může být jinak – a pak může dojít i k situaci, kdy po Vás pljde policie.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek