Michal Kole

Půjde obejít zákon o zákazu prodeje ve svátek v prodejnách nad 200 m2, administrativním rozdělení prodejen na 2 menší ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Mně by spíš zajímal smysl takovéhoto zákona. Není diskriminační ? Co ti ostatní kteří musí pracovat svátek, nesvátek a není jich málo !!!
Doplňuji:
Co kdyby na Štědrý den přestaly elektrárny vyrábět elektřinu a teplárny dodávat teplo či vlaky jezdit !

Další odpovědi
anonym

To by se muselo přes stav. úřad. Změna stavebního uspořádání, to má vazbu na posouzení pož. nebezpečí, únikové cesty, vybavení hasičáky, zásobování vodou aj. Kdo to bude chtít obejít narazí minimálně u hasičů. Nelze rozdělit jednu velkou plochu, ačkoliv jsem se s tím setkal, jedna ženská (odb. zp. z pož. ochrany, cha cha, rozdělila ledovou plochu nehořlavou stěnou, papírově, která fyz. neexistovala. Takže na SPD jsem žádal předělat pož. posouzení, protože pokud to schválí skončíme na MV.

jirkajirka

100% Čech už hledá jak obejít zákon.