mosoj

Já vím že se ptáš již asi po druhé. Rád bych ti poradil, ale na herní konzoli jsem si dosud ani nesáhl.

Díval jsem se na výstupy konzole a je tam jenom Wifi a USB. Takže to půjde připojit pouze na to, co má USB vstup a to mají jenom nové LCD TV.
Ještě by to šlo připojit na zařízení které má HDMI vstup, ale musel by se koupit převod USB – HDMI. Takže podle mně to jde připojit pouze pouze na TV nebo DVD které má HDMI nebo USB vstup !
To´t moje úvaha.