Pelfiee

Půjde mi HRA na PC? :)

Dobrý den, strašně jsem se těšil na nový notebook, koupil jsem si ho tedy → http://www.al­za.cz/asus-f75vb-ty103h-white-d520861.htm , jenže jsem se těšil i na The Sims , ale podle toho programu can i run it to nerozjedu, kvůli CPU , ale co jsem koukal, zkusil jsem tam dát i jiné hry, které hraju a jsou v pořádku hratelné, nesekají se a také mi to napsalo, že to na mém PC nepůjde, takže potřebuji slovo nějakého odborníka co ví, díky:)

Nejlepší odpověď
Quimby

A na co se teda ptáš? Jestli ti pojede The Sims? Určitě, to je stará hra.

Sarrow

Pokud se ptáš na The Sims 4

Hra ti pojede bez problémů ;)
Procesor je 2× výkonnější než uvádí minimální požadavky…