novvem

Půjde mi hra gta 5 nainstalovat když mám RAM 2gb?

RAM 2gb
32 bitový systém

Odpovědi
e1232851@trb

tdy máš požadavky jaké jsou potřeba takže by ti to nainstalovat možná šlo (když tam nebude nejaka kontrola pozadavku jako je napr u CoD ) ale asi to nerozjedes nicméne zalezi jeste i na dalsích komponentech v PC

Minimálne požiadavky
64-bit Windows Vista SP2 / 7 SP1 / 8 / 8.1
Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2,40 GHz / AMD Phenom 9850 Quad-Core @ 2,5 GHz
4 GB RAM
65 GB miesta na disku
1 GB, DirectX 10 kompatibilná grafická karta NVIDIA 9800 GT / AMD HD 4870
DirectX 10 kompatibilná zvuková karta

Odporúčané požiadavky
64-bit Windows SP1 / 8 / 8.1
Intel Core i5 3470 @ 3,2 GHz / AMD X8 FX-8350 @ 4 GHz
8 GB RAM
65 GB miesta na disku
2 GB grafická karta NVIDIA GTX 660 / AMD HD 7870
DirectX 10 kompatibilná zvuková karta

www

Pro samotnou hru není důležitá jen velikost RAM, ale ke hře jsou důležité sytémové požadavky viz zdroj.
Nainstalovat ale půjde, což neznamená, že správně pojede 😉

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=gta+5­+syst%C3%A9mov%C­3%A9+po%C5%BE­adavky&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&