Zlatý

Půjde do toho ?

http://www.novinky.cz/…

Jakmile si sarančata dají v parlamentu a na hradě, jdu k Lidlovi pro konzervu žížal.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Já bych do toho i šla, když by mi to zachutnalo, tak bych si to občas koupila - v žádném případě by to u mě nenahradilo normální maso. Spíš bych si to příležitostně koupila třeba 1x za 2-3 měsíce.

Pokud jde o EU, tak bych se na ně rozhodně "vykákla". Za chvilku nám budou diktovat do čeho si máme utřít p*del, ne?! Tak to fakt ne e...

Další odpovědi:

Zlatý

Proč ne už jsem to zkoušel a není to až tak špatný.V Brně na náměstí dělali ochutnávku.

Zlatý

Co říct.Snad jen,že lidská hloupost,nezná mezí.Možná je už opravdu načase,aby nás příroda umravnila.A,žížaly,a jinou podobnou havěť,jíst nehodlám.Přece o ně neokradu,třeba vepře,který si na nich pochutná,a na něm si rád pochutnám zase já.

Zlatý

Zkusit se má všechno

Stříbrný

což...v době pobělohorské lid prostý z hladu pojídal chrousty. my tam dospěli bez války sice, ale výsledkem 22 let nezodpovědných experimentů vládních mocipánů

Šneci budou dražší než králičí. Když začnou lidi sbírat šneky, podmínky pro sběr se zpřísní. Dobrý den, pane Orwell.

Pokročilý

Půjdu do toho. Je to jen o zvyku a myslím, že to je zdravé a může to být i dobré, pokud je to dobře upravené. Už se těším, až to bude k dostání.

Diskuze k otázce

Zlatý

chudst

dedapetr: KDY?! Uz hrozne dlouho to chci vyzkouset! Bude to tam i zitra? (Predpokladam, ze to bylo na Svobodaku?)

ostatni: nejaky tip, kde to prosim zkusit? Protoze ja bych to osobne vyzkousel hrozne rad.

staryforTin

A nešlo by to udělat na způsob úpravy hub? Třeba na kmíně se sádlem? Rettigová něco vymyslí.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.