LuK4S3k CZ

Půjde bez problému zapojit SCART z Playstationu 2 do Playstationu 3 ?

Je to jenom jeden problém na CSARTU z PS 2 není takové ten váleček (nevím co to je jestly pojistka fakt nevím) a ten váleček je na SCARTU z PS 3 který je bohužel pokažený tak musím pro pojení PS 3 z televizí použít SCART kabel z PS 2 (televize nemá HDMI) půjde to bezproblémů nemůže se nic pokazit ?

Nejlepší odpověď
cochee

No asi takhle: vyzkoušej to, v nejhorším případě to nebude fungovat. Určitě se nestane, že by něco v TV nebo PS shořelo. Pokud jde o tlustý váleček přímo na kabelu kousek od konektoru cca 2 cm průměr (je to ono?), tak to je ferritový filtr pro odrušení, brání šíření vysokofrekvenčního rušení (různé šumy apod.) po kabelu.